אודות

חתך הזהב מוביל את התוכן האסתטי בישראל

  • באתרנו תמצאו את המידע העדכני ביותר. אנחנו נמצאים בקשר עם ראשי המערכת הרפואית כדי להתעדכן בטיפולים ובשיטות המתקדמות והעדכניות ביותר.
  • באתר תוכלו למצוא חוות דעת אמיתיות של מטופלות ומטופלים שעברו את הטיפול או הניתוח בו אתן מתעניינות וללמוד ממנו על התהליך.
  • בחתך הזהב אנו מספקים את המידע החשוב והמקיף בקשר לטיפולים השונים כדי לא לבלבל וכדי שנוכל לעזור לך להיכנס לתהליך באופן מודע ועם הבנה לגבי הטיפול.
  • כחלק מהעזרה והתמיכה שלנו בגולשות ובגולשים אנחנו מספקים אפשרות להתייעץ, לשאול שאלות ולקבל הצעת מחיר ממגוון רופאים ומרכזים בארץ ללא עלות וללא התחייבות.
  • את המידע, הייעוץ, מענה השאלות והצעת המחיר תקבלו מהרופאים המובילים בארץ שעובדים עם הציוד והצוות הרפואי הטובים ביותר.
  • עשינו בשכילכן/ם את המחקר כדי שלא תצטרכו לבזבז זמן ומשאבים בהבנת הטיפול והניתוח אליו אתן פונות/ים.

עולם הניתוחים והטיפולים האסתטיים הוא רחב ולכל טיפול וניתוח יש מספר דרכים לבצע כאשר כל רופא דובק בדרך שהוא מכיר ומתמחה בה ומבחינתו היא הדרך הטובה ביותר.
עובדה זו יוצרת מצב שניתן למצוא היום מידע מגוון ורב, אך רובו לא ממוקד, לא אחיד ופעמים רבות מונע ממטופלות ומטופלים לבצע את הטיפול שהן חולמות עליו.

כדי להגיע למידע הרחב והמקיף ביותר יש צורך לבצע מחקר הכולל קריאת מאמרים בארץ ובעולם וכך להגיע למצב בו אנו יודעות את כל הדברים החשובים על התהליך ויכולות לבחור איזה טיפול לבצע מתוך הבנה, ולא מתוך החלטה של בעל סמכות.
״חתך-הזהב״ הוקם לסיבה זו בדיוק – לתת את המידע הנגיש, העדכני והטוב ביותר על כל סוגי הטיפולים והניתוחים האסתטיים ולעזור לכל הקוראות והקוראים להיכנס לתהליך בצורה מודעת, ללא ספקות וללא חששות.

בכל הקשור לטיפולים רפואיים, המערכת הציבורית בישראל מספקת מענה איכותי ומקצועי, אך כשהדברים מגיעים לתחום הניתוחים והטיפולים האסתטיים פעמים רבות אפשר ליפול בין הכיסאות ולהגיע למצב בו ניתוח אסתטי דורש תיקון, ובמקום לשפר את המצב, הופך אותו לחמור יותר.
מסיבה זו מטופלות רבות פונות למערכת הרפואה הפרטית מאחר ושם נמצאים הרופאים הטובים ביותר שמבצעים את הפרוצדורות כבר שנים רבות ונמצאים בקו החזית של החדשנות הרפואית והאסתטית.
אנחנו בחתך הזהב נמצאים בקשר עם המרכזים הרפואיים והרופאים הטובים בארץ כדי שנוכל לספק לכן ולכם את המידע הרחב, המקיף, האמין והעדכני ביותר.

את המידע והידע באתר אנחנו מבססים על מאמרים רפואיים מהארץ ומהעולם שנכתבים ע״י רופאים ורופאות מובילים וכן על חוות דעת של מטופלות ומטופלים.

דיסקליימר

המידע המופיע באתר זה הינו אינפורמטיבי בלבד ונועד לספק מידע כללי בתחום הניתוחים הפלסטיים. המידע המופיע באתר אינו מתיימר להחליף או לבוא במקום ייעוץ רפואי מקצועי וחובתו של הגולש להתייעץ עם רופא בטרם ביצוע איזה מהטיפולים המפורטים באתר.

 

קראו את תנאי השימוש

מה זה חתך הזהב ומהיכן הגיע שם האתר

להצעת מחיר ללא התחייבות

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך