אודות

אתר ״חתך הזהב״ נבנה במטרה לספק לגולשות וגולשים את המידע המקיף והעדכני ביותר לגבי ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים.

 

המידע המופיע באתר זה הינו אינפורמטיבי בלבד ונועד לספק מידע כללי בתחום הניתוחים הפלסטיים. המידע המופיע באתר אינו מתיימר להחליף או לבוא במקום ייעוץ רפואי מקצועי וחובתו של הלקוח להתייעץ עם רופא בטרם ביצוע איזה מהטיפולים המפורטים באתר.

 

קראו את תנאי השימוש


עולם הטיפולים האסתטיים הוא רחב מאוד וכדי לקבל החלטה מושכלת בנושא יש לקבל מידע אמין, עצמאי וכמה שיותר נרחב. האתר סוקר את כל סוגי הניתוחים הקיימים, מחזה, אף, מתיחות ועד מילויים, השתלות שיער וניתוחי שיניים. אספנו את המידע האמין והמקיף ביותר תוך כדי התייעצויות, מחקר, למידת הנושאים הנדונים וכמובן אתרים שונים באינטרנט בכל השפות כדי שנוכל לספק לכם ולכן את הטוב ביותר.
האתר מתעדכן באופן תדיר ושם למטרה להנגיש את נושא הטיפולים האסתטיים ולפשט את העולם הסבוך הזה. תוכלו לקרוא כאן על כל שלבי הטיפול, משלב הייעוץ, דרך פירוט מדוייק למהלך הטיפול, לשלבי ההחלמה ועד התוצאה הסופית.
הקמנו את חתך הזהב מתוך הבנה (וידיעה אישית מיד ראשונה) שטיפולים אסתטיים אמנם נקראים ונתפסים ככאלה שאינם רפואיים – הכוונה היא שניתוח אף, ניתוח הגדלת חזה, או כל טיפול אסתטי אחר, לא בא לטפל בבעיה רפואית מסכנת חיים ועל כן הוא נחשב ״אסתטי״ בלבד. אך אנחנו יודעים שהמראה הוא חלק בלתי נפרד מהזהות ומהנפש של האדם.
מאז ומתמיד מראה היה נושא חשוב ואין מדובר בנושא של החברה המודרנית. בני אדם תמיד התעסקו במראה שלהם ובאופן שהם מקבלים את עצמם וכן באופן שהחברה מקבלת אותם.
לטיפולים אסתטיים יש כח רב, וכח זה משנה חיים בעבור המטופלות והמטופלים. טיפול אסתטי עוזר לאדם להסתכל בראי, לבד במקלחת, ולהיות מרוצה. טיפול אסתטי יכול להציל א/נשים מדיכאון, מביטחון עצמי נמוך, מהערכה עצמית נמוכה ולעיתים אפילו משנאה עצמית.
אנחנו חיים בעולם נהדר בו אנו יכולים לשנות את המראה שלנו וכך להרגיש שלמים עם עצמנו. היום ניתן לטפל בכל חלק בגוף, לשנות אותו ולהתאים אותו לרצוננו. אין הבדל בין דיאטת כסאח, התמכרות לאימונים, ניתוח קיצור קיבה או ניתוח פלסטי. כולם גורמים לאשה או לגבר שעושה אותם להרגיש שלמים בגוף שלהם, לאהוב את עצמם ולהיות מרוצים מעצמם.
לשמחתנו בשנים האחרונות החברה נפתחת לזה יותר ויותר וכבר אין צורך להתבייש בטיפול מסויים. חומצה היאלורונית, מתיחת בטן, הלבנת שיניים או הגדלת חזה. רוב האנשים עברו טיפול כזה או אחר ואנחנו שמחים להשוויץ בזה.

חתך הזהב אינו אתר מכירתי או עסקי, זהו אתר מידע. אם תרצו תוכלו להשאיר פרטים ולהתייעץ עם אחד מהרופאים המומחים הנהדרים איתם אנחנו התייעצנו ומתייעצים, ללא עלות וללא התחייבות.
חתך הזהב זז ביחד עם השינויים בעולם הטיפולים. אתם יכולים לסמוך עלינו שניתן את המידע העדכני והאמין ביותר.

השם ״חתך הזהב״ ניתן לאתר מאחר וחתך הזהב הוא היחס המושלם בטבע לפרופורציות נכונות. יופי הוא אינדיבידואלי ותלוי בעיני המתבונן (והמתבוננת כמובן) אך ידוע שהנשים והגברים היפים ביותר הם אלה אשר הפנים והגוף שלהן הוא הסימטרי ביותר, וככל שמתקרבים ליחס של חתך הזהב, כך אנו מתקרבים ליופי האידיאלי.

 

אנחנו מאחלים לכן/ם בהצלחה ורוצים לחזק את ידכן וידכם לשינוי הנהדר שאתן הולכות לעבור. כל הכבוד על ההחלטה והבחירה ואנחנו שמחים להיות חלק מזה, אפילו אם חלק קטן.

 

 

המסת שומן
המסת שומן בלייזר

שאיבת שומן נמצאת איתנו כבר כמה עשורים ומדובר בהליך פולשני שממס את השומן בתאים ולאחר מכן שואב את השומן החוצה.שאיבת שומן קלאסית מבוצעת ע״י החדרת

להמשך קריאה »
המסת שומן
המסת שומן

לא רבים יודעים, אך רקמת השומן של הגוף שלנו מתפתחת עד גיל 20 בערך, ומגיל זה והלאה היא רק משנה את נפחה.כמות תאי השומן בגוף

להמשך קריאה »
הזרקת שומן

הזרקת שומן היא טכניקה יחסית ותיקה בתחום המילויים, אך כיום שומעים עליה יותר ויותר.הזרקת השומן מתבצעת ע״י שומן עצמי של המטופל או המטופלת והיא הדיבור

להמשך קריאה »
הצטרפו לעמוד שלנו ▾
שתפו עם אחרים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email