אודות

חתך הזהב מוביל את התוכן האסתטי בישראל

  • באתרנו תמצאו את המידע העדכני ביותר. אנחנו נמצאים בקשר עם ראשי המערכת הרפואית כדי להתעדכן בטיפולים ובשיטות המתקדמות והעדכניות ביותר.
  • באתר תוכלו למצוא חוות דעת אמיתיות של מטופלות ומטופלים שעברו את הטיפול או הניתוח בו אתן מתעניינות וללמוד ממנו על התהליך.
  • בחתך הזהב אנו מספקים את המידע החשוב והמקיף בקשר לטיפולים השונים כדי לא לבלבל וכדי שנוכל לעזור לך להיכנס לתהליך באופן מודע ועם הבנה לגבי הטיפול.
  • כחלק מהעזרה והתמיכה שלנו בגולשות ובגולשים אנחנו מספקים אפשרות להתייעץ, לשאול שאלות ולקבל הצעת מחיר ממגוון רופאים ומרכזים בארץ ללא עלות וללא התחייבות.
  • את המידע, הייעוץ, מענה השאלות והצעת המחיר תקבלו מהרופאים המובילים בארץ שעובדים עם הציוד והצוות הרפואי הטובים ביותר.
  • עשינו בשכילכן/ם את המחקר כדי שלא תצטרכו לבזבז זמן ומשאבים בהבנת הטיפול והניתוח אליו אתן פונות/ים.

עולם הניתוחים והטיפולים האסתטיים הוא רחב ולכל טיפול וניתוח יש מספר דרכים לבצע כאשר כל רופא דובק בדרך שהוא מכיר ומתמחה בה ומבחינתו היא הדרך הטובה ביותר.
עובדה זו יוצרת מצב שניתן למצוא היום מידע מגוון ורב, אך רובו לא ממוקד, לא אחיד ופעמים רבות מונע ממטופלות ומטופלים לבצע את הטיפול שהן חולמות עליו.

כדי להגיע למידע הרחב והמקיף ביותר יש צורך לבצע מחקר הכולל קריאת מאמרים בארץ ובעולם וכך להגיע למצב בו אנו יודעות את כל הדברים החשובים על התהליך ויכולות לבחור איזה טיפול לבצע מתוך הבנה, ולא מתוך החלטה של בעל סמכות.
״חתך-הזהב״ הוקם לסיבה זו בדיוק – לתת את המידע הנגיש, העדכני והטוב ביותר על כל סוגי הטיפולים והניתוחים האסתטיים ולעזור לכל הקוראות והקוראים להיכנס לתהליך בצורה מודעת, ללא ספקות וללא חששות.

בכל הקשור לטיפולים רפואיים, המערכת הציבורית בישראל מספקת מענה איכותי ומקצועי, אך כשהדברים מגיעים לתחום הניתוחים והטיפולים האסתטיים פעמים רבות אפשר ליפול בין הכיסאות ולהגיע למצב בו ניתוח אסתטי דורש תיקון, ובמקום לשפר את המצב, הופך אותו לחמור יותר.
מסיבה זו מטופלות רבות פונות למערכת הרפואה הפרטית מאחר ושם נמצאים הרופאים הטובים ביותר שמבצעים את הפרוצדורות כבר שנים רבות ונמצאים בקו החזית של החדשנות הרפואית והאסתטית.
אנחנו בחתך הזהב נמצאים בקשר עם המרכזים הרפואיים והרופאים הטובים בארץ כדי שנוכל לספק לכן ולכם את המידע הרחב, המקיף, האמין והעדכני ביותר.

את המידע והידע באתר אנחנו מבססים על מאמרים רפואיים מהארץ ומהעולם שנכתבים ע״י רופאים ורופאות מובילים וכן על חוות דעת של מטופלות ומטופלים.

דיסקליימר

המידע המופיע באתר זה הינו אינפורמטיבי בלבד ונועד לספק מידע כללי בתחום הניתוחים הפלסטיים. המידע המופיע באתר אינו מתיימר להחליף או לבוא במקום ייעוץ רפואי מקצועי וחובתו של הגולש להתייעץ עם רופא בטרם ביצוע איזה מהטיפולים המפורטים באתר.

 

קראו את תנאי השימוש

מה זה חתך הזהב ומהיכן הגיע שם האתר

להצעת מחיר ללא התחייבות

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך

הזרקת שומן עצמי לפנים

הזרקת שומן עצמי לפנים רקמות שומן קיימות בגופנו בכל מיני אזורים ויש להן תפקיד חשוב לגוף וגם למראה.כאשר שומן מצטבר בכמות גבוהה ממה שהגוף אמור להכיל מתפתחת השמנת יתר ובמקרים

לקריאה מפורטת »

ניתוח הצרת נחיריים

ניתוח להצרת נחיריים בעולם, ובעיקר בישראל, ניתן לראות צורות אף רבות ומגוונות, ולא כולם או כולן מרוצים ממראה האף שלהם. ניתוחי אף באים לשנות את הנושא הזה, וניתן לבצע כמעט

לקריאה מפורטת »

עיבוי שפתיים

עיבוי שפתיים השפתיים הן איבר שקיים אצל מגוון יונקים, אך רק אצל בני אדם מדובר באיבר תחום הבדל בצבע לעומת העור שסביבן.השפתיים שלנו עשירות בעצבים ובכלי דם, מה שנותן להן

לקריאה מפורטת »

גניקומסטיה

גניקומסטיה – הקטנת חזה גברי גניקומסטיה היא מצב בו החזה הגברי גדל מעבר לרצוי ומקבל מראה מוגדל ונשי. מקור השם הוא מיוונית ומשמעותו היא ״שד/חזה נשי״. שם זה אמנם נשמע

לקריאה מפורטת »
תיקון צלקות
תיקון צלקות

אנו נוטים לחשוב שרקמה צלקתית מופיעה רק בשכבות העור העליונות, אלו שניתן לראות, אך האמת היא שרקמה צלקתית מופיעה בכל רקמות הגוף לאחר שקרתה טראומה

להמשך קריאה »
השתלת עור
ניתוח השתלת עור

מקרים רבים לאחר תאונות או מקרי כווייה עולה הצורך לבצע ניתוח השתלת עור. השתלת עור הוא ניתוח אסתטי ורפואי הבא לשחזר את העור במקום אחד

להמשך קריאה »
החלמה מניתוח אף
החלמה מניתוח אף

ניתוח אף הוא בין הטיפולים האסתטיים הנפוצים בארץ ובעולם. ניתוח אף הוא בין הניתוחים שמביאים לשינוי דרמטי במראה הפנים של המטופלת או המטופל שעוברים אותו.האף

להמשך קריאה »
הזרקת שומן עצמי
הזרקת שומן

הזרקת שומן היא טכניקה יחסית ותיקה בתחום המילויים, אך כיום שומעים עליה יותר ויותר.הזרקת השומן מתבצעת ע״י שומן עצמי של המטופל או המטופלת והיא הדיבור

להמשך קריאה »
הצטרפו לעמוד שלנו ▾
שתפו עם אחרים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email