מתיחת בטן בטורקיה

הנושאים במאמר

ניתוח מתיחת בטן הוא בין הניתוחים שצוברים פופולריות בישראל בשנים האחרונות. הסיבה לפופולריות הרבה שלו נעוצה בתוצאה המפתיעה שהוא מביא עמו. בניתוח אחד ניתן להגיע למראה בטן שטוחה, מתוחה, מעוצבת ויפה ללא עודפי עור וללא עודפי שומן.

ניתוח זה הוא ניתוח מורכב ונכון להיום מדובר בניתוח שנמצא בקצוות העליונים של מחירי הניתוחים האסתטיים.

נושא המחיר משפיע כמובן על ההחלטה האם לבצע את הניתוח ובשנים האחרונות הופיעה אופציה חדשה של ביצוע מתיחת בטן בטורקיה.
השתלות שיער מבוצעות בטורקיה כבר שנים רבים אך בתקופה האחרונה ניתן לשמוע על יותר ויותר מטופלות ומטופלים שפונים למרפאות טורקיות כדי לבצע ניתוחים אסתטיים בטורקיה.

מתיחת בטן בטורקיה

מתיחת בטן היא הליך של הסרת עודפי שומן ועור מחלל הבטן, מתיחה וקשירה מחודשת של שרירי הבטן ולאחר מכן מתיחה של עור הבטן ותפירה שלו לאזור קו הביקיני. התוצאה היא של בטן צעירה ולרוב נשים מדווחות על בטן ״כמו שלא הייתה להן לפני הלידות״.

מתיחת בטן היא ניתוח מורכב וגדול בעל החלמה שלעיתים עלולה להיות קשה וארוכה. מורכבות הניוח מביאה למחיר הגבוה יחסית שלו וזה מה שדוחף ישראלים וישראליות לבצע את הניתוח בטורקיה.

כיום יש חברות רבות המתעסקות בתחום תיירות המרפא – טיסות לצורך ביצוע טיפולים רפואיים או אסתטיים בחו״ל. עיקר הניתוחים שמבוצעים כיום בחו״ל מבוצעים בטורקיה מפאת המחיר הנוח והקירבה הגאוגרפית.
כשחיפשנו עדויות לניתוח מתיחת בטן בטורקיה הצלחנו למצוא עדויות וחוות דעת לכאן ולכאן – החל ממטופלות שהיו מרוצות מהתהליך ועד מטופלות שהתחרטו על הרגע שבו הן טסו. החוויה היא אינדיבידואלית מאחר וכאשר מגיעים למדינת היעד אנחנו תלויים לחלוטין באנשים אחרים, לרוב בעלי עניין, איננו דוברי השפה ולא מצליחים להבדיל בין רופא כזה או אחר.

איך לוודא שמתיחת בטן בטורקיה קורית כמו שצריך

כדי שמתיחת בטן או כל ניתוח אחר בחו״ל ילכו כמו שצריך, לפי התכנון והציפייה, יש צורך להיות שותפים מלאים לתהליך. פעמים רבות הפנייה מבוצעת דרך חברות או מתאמים בארץ שדואגים שלא תצטרכו לחשוש יותר מדי, אך אין הדבר אומר שצריך לשחרר ולתת להם לבצע את הכל ללא ראייה ביקורתית ובוחנת מצידכם.

לדוגמא, כמעט בכל האתרים של המנתחים התורכיים תמצאו תמונות והבטחה לטיפול בבית החולים המתקדם ביותר באיסטנבול שבו עוברות טיפול כל הכוכבות הבריטיות והגרמניות. ההבטחה לביצוע הטיפול בבית חולים ברמה גבוהה היא חשובה מאוד, אך חשוב גם לוודא זאת בעת ההגעה לטורקיה ולבית החולים. 

בנוסף, ראוי לוודא מי הולך לבצע את הטיפול – האם זה הרופא המוכר אליו כולן פונות או שמא זה רק סטאז׳ר שלו והרופא עצמו בכלל נמצא בסניף אחר בצד השני של איסטנבול?
בנוסף, כדאי לשים לב שלרופאים רבים שמות משפחה דומים, בדיוק כמו שבארץ נוכל לעבור טיפול אצל ד״ר כהן כך בטורקיה תוכלו לעבור טיפול אצל ד״ר סרחאן, אך לא כל ד״ר כהן ולא כל ד״ר סרחאן הם הד״ר המוכר איתו רציתן לעבור את הטיפול.

את כל הדברים הללו חשוב לוודא לפני היציאה מהארץ ועוד יותר חשוב לוודא בזמן ההגעה למדינת היעד ובייחוד למרפאה.

בנוסף, אנו ממליצים לא לטוס לבד לביצוע הטיפול ולקחת איתך מלווה שיוכל להיות לצידך ולוודא את הדברים גם כאשר את מטושטשת או מתרגשת.

מתיחת בטן בטורקיה

ההחלמה לאחר הניתוח

ההחלמה לאחר מתיחת בטן היא חשובה מאוד וכדאי לוודא שיש לך תקופה של לפחות שבוע במהלכה לא תצטרכי לטוב ולעבור את שרשרת הבידוק בשדה התעופה. תקופה זו חשובה מאוד ולעיתים, גם אם החבילה כוללת רק מספר ימי החלמה במלון מומלץ להאריך את התקופה כדי שעיקר הכאבים והתופעות יחלפו ותוכלי לשוב למנוחה בארץ בלי לגרום לסיבוכים.

מה קורה אם משהו מסתבך

חוות דעת רבות נוגעות לנושא של סיבוכים לאחר ניתוח. עדויות רבות מצביעות על כך שלאחר סיבוך בניתוח אסתטי בטורקיה ובמתיחת בטן בפרט ״אין למי לפנות״. הגענו לעדויות רבות שטענו שכאשר הייתה עליית חום שמצביעה על זיהום אפשרי הצוות הרפואי פטר את המטופלת באספירין והחזיר אותה למלון, מה שהוביל לסיבוכים משמעותיים שכבר חרגו מתחומי האסתטיקה לתוך התחומים הרפואיים מסכני החיים.
כדאי להתכונן למקרה כזה עוד בארץ ולערוך רשימה של בתי חולים הטובים ביותר שנמצאים בקרבה למלון אליהם תוכלו לפנות במקרה של סיבוך כלשהו.

מטרת המאמר הזה אינה ליצור אנטגוניזם או ליצור חשש בנוגע לניתוח מתיחת בטן בטורקיה, אלא ליצור את ההבנה שמדובר בניתוח בו אנו לא מבינות כלום המבוצע בארץ אחרת אותה לרוב אנו לא מכירות בשפה שאנו לא מכירות. לפני ביצוע הליך שכזה רצוי להגיע מוכנות לכל תרחיש כדי שבמקרה והדברים יסתבכו נוכל להתמודד עם זה בצורה הטובה ביותר ולא להתחרט לאחר מכן.

כמובן שטיפול בארץ יהיה הרבה יותר קל מבחינת ההכנה, מבחינה נפשית וכן מבחינת ההיכרות שלנו עם המערכת הרפואית ועם המענה שנקבל בתור אזרחי המדינה, אפילו אם הרופא המטפל בחר להתנער מאיתנו (לא הצלחנו למצוא עדויות למקרה כזה בארץ), והשיקול הוא כולו שלך.
חשוב לנו להאיר את כל הנושאים החשובים לפני פנייה לניתוח משמעותי בחו״ל על כל המשתמע מכך, ולא רק מבחינת המחיר הטוב יותר.

להצעת מחיר ללא התחייבות
נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך
העלמת ורידים ונימים

העלמת ורידים ונימים מהפנים והרגליים ורידים ונימים מופיעים ברגליים ובפנים אך לא רק. נימים בפנים וברגליים מופיעים עקב בעיה במסתמים המשנה את זרימת הדם. במאמר שכתבנו תוכלו להבין את התופעה,

לקריאה מפורטת »
פיסול אף ללא ניתוח

פיסול אף ללא ניתוח ניתוח אף לשינוי צורה ומראה עצם האף קיים כבר עשרות שנים, ובשנים האחרונות הופיע טיפול חדשני לשינוי מראה האף. מדובר בפעולה שנקראת פיסול אף והיא משנה

לקריאה מפורטת »
הסרת משקפיים בלייזר

הסרת משקפיים בלייזר הסרת משקפיים בלייזר היא פעולה מהירה שאורכת כמה דקות. במאמר שכתבנו תוכלו לקרוא על בדיקת ההתאמה לטיפול, על השיטות השונות להסרת משקפיים, המחיר והשתתפות קופות החולים בתשלום.

לקריאה מפורטת »
ניתוח הרמת חזה

ניתוח הרמת חזה ניתוח הרמת חזה לא מבוצע רק בקרב נשים לאחר לידה והנקות, לעיתים גם מי שלא עברה הריון מבקשת הרמת חזה. מדובר בניתוח שמשפר פלאים את מראה החזה

לקריאה מפורטת »
תיקון מחיצת אף

תיקון מחיצת אף תיקון מחיצת אף הוא ניתוח שמשפר את האף מבחינה אסתטית ומבנית ומשנה חיים למטופלים רבים. כתבנו בשבילך מאמר מפורט שמסביר על הסכנות והבעיות של מחיצת אף מעוותת,

לקריאה מפורטת »
מאמרים נוספים מהבלוג שלנו
החלמה ממתיחת פנים
החלמה ממתיחת פנים

מתיחת פנים הוא אחד מהניתוחים שאופייניים לנשים בגיל השלישי, אך לא רק. מדובר בניתוח שמחזיר את מראה הפנים עשור או יותר קדימה ומביא לתוצאות מפתיעות

להמשך קריאה »
אזורים לשאיבת שומן
אזורים לשאיבת שומן

שאיבת שומן היא הליך ניתוחי במהלכו מחדירים לגוף מחט מיוחדת הנקראת ״קנולה״. לאחר החדירה לגוף, לקנולה ישנם שני תפקידים – התפקיד הראשון הוא להזרים לאזור

להמשך קריאה »
שחזור קרום בתולין
שחזור קרום בתולין

קרום הבתולין הוא קרום בעל משמעויות תרבותיות וחברתיות, אך מבחינה אנטומית או תפקודית, למעשה אין לו משמעות כלל.לאחר קיום יחסי מין לראשונה, ולעיתים מסיבות אחרות

להמשך קריאה »
בלה קונטור
בלה קונטור

בלה קונטור הוא מכשיר מיוחד להצרת היקפים שמדלל את כמות השומן בתאים, מוריד מנפחם ומביא לפינוי טבעי של השומן מהגוף.בניגוד לשיטות אחרות, בלה קונטור הוא

להמשך קריאה »
שתפו עם אחרים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email