מאמי מייקאובר

מאמי מייקאובר הוא הטיפול המקיף ביותר שניתן לעבור שמשפר את מראה הגוף באופן בלתי נתפש. הטיפול מורכב ממספר ניתוחים ואחריו הגוף נמצא במצב הכי טוב שהוא היה אי פעם. נשים רבות מדווחות שמאמי מייקאובר שיפר את מראה הגוף והתחושה שלהן פי כמה ואפילו כשהן היו בשיא הכושר לפני הלידות הן לא נראו ככה.
קראי במאמר את כל הפרטים כולל מחירים, החלמה והאם נשארו צלקות.

במהלך החיים גופנו משתנה ללא הפסקה, בין אם עקב שינויים טבעיים ובין אם עקב שינויים חיצוניים.
החל בשלב בו אנו תינוקות ועד גילאי הזקנה, הגוף הולך ומשתנה.
בתחילת החיים הגוף מתפתח, איברים מתארכים וגדלים. בגיל ההתבגרות אנו מתפתחות והגוף מתעצב והופך להיות מגוף של ילדה לגוף של אישה. לאחר מכן בגילאי ה20+ הגוף מתמצק ואיברים שונים מזדקפים ומקבלים צורה יפה ואחידה ובהמשך מגילאי 40-50 ומעלה האלסטיות של הגוף יורדת ומתחילה צניחה איטית.
בין השינויים החיצוניים שחלים על הגוף ניתן למנות דיאטות, עליות במשקל, פעילות גופנית שמעצבת את הגוף ועוד.
כל אלו הם שינויים הדרגתיים שלרוב קורים בקצב איטי, באופן שמאפשר כמעט לא לשים לב לשינויים, אלא במבט רטרוספקטיבי.
שינוי אחד שאנו חוות הוא המשמעותי והמהיר ביותר לשינוי מראה וצורת הגוף, וזה ההריון. לא רק הריון אחראי לשינויים בצורת הגוף, אלא יחד איתו מגיעה הלידה, ההנקות וכמובן השינויים ההורמונליים המסיביים שעוברים על הגוף.
ניתן לומר שאצל רוב הנשים תהליך זה אורך בערך שנה וחצי ובמהלך תקופה קצרה זו הגוף עובר סוג של ״טראומה״ מאחר והשינוי הוא מיידי, קצר וקיצוני מאוד.
לאחר הריון, לידה והנקה כל הגוף שלנו משתנה, החל ממראה הפנים, דרך החזה, הבטן כמובן, הישבן והרגליים.
שינויים אלה הם מבורכים והם נועדו למטרה חיובית ביותר, אך אין ספק שהשינוי המיידי משפיע על התחושה והדימוי העצמי, והחזרה ממנו קשה מאוד ולעיתים בלתי אפשרית ללא עזרה חיצונית.
כיום ניתן לבצע טיפול שנקרא מאמי מייקאובר (בעברית ניתן לקרוא לו מהפך אימהי או שינוי אימהי). טיפול זה מחזיר את הגוף ללפני שלב ההריונות והלידה ולא אחתר גורם לך ולגופך להיראות אף יותר טוב מאיך שנראית לפני (אין כמו מראה של אמא שנראית טוב).

תוכן עניינים

אזורים נבחרים למאמי מייקאובר

שינויים שעלולים לקרות לאחר ההריון, הלידה וההנקות

 

 • השינוי הראשון שכולן מדברות עליו הוא העלייה במשקל. במהלך ההריון הגוף צורך הרבה יותר אנרגיה כדי לגדל את התינוק ולכן גם הרבה יותר אוכל. גם נשים שמקפידות ומגבילות את עצמן מסיימות את ההריון במשקל עודף של כמה קילוגרמים ועד עשרות קילוגרמים.
  גורם נוסף שמשפיע על העלייה במשקל הוא סערת ההורמונים שעוברת על הגוף. ככל שההריון מתקדם כך קשה יותר לשלוט בסוג ובכמות האוכל שאנו צורכות. ראייה רציונלית לרוב אינה עוזרת במקרים אלו מפני שהרצון של הגוף לרוב חזק יותר מהראש מה שמוביל לאכילה לא מסודרת.

 • השינוי השני הוא גדילת החזה. כהכנה להנקה החזה הולך וגדל ובעיקר לקראת סוף ההריון, הולך ומתמלא חלב. עם תום ההריון והלידה החזה עדיין מלא חלב ובין אם הנקת או לא, הגוף מייצר חלב. בתום שלב ההנקה החזה מתייבש ומתרוקן ולא חוזר להיות כשהיה. הנפח ירד, צורת העטרה והפטמה השתנתה, לעיתים החזה נותר נפול והשינוי שעבר על השדיים ניכר מאוד.

 • שינוי צורת הבטן גם הוא משמעותי בזמן ההריון. הבטן גדלה ומתרחבת ומותחת את העור. העור שלנו אלסטי (מסוגל להימתח ולחזור לצורתו המקורית), אך עד גבול מסויים. לאחר הלידה הבטן אמנם מתכווצת חזרה בתהליך של שנה פחות או יותר, אך מאחר והמתיחה של העור הייתה קיצונית, מראה הבטן לא חוזרת למראה המקורי. הרחבת הבטן יוצרת עודפי עור וככמות ההריונות כך כמות העור העודף. לא לחינם קוראים לעור העודף הזה ״סינר״ מאחר והוא משתפל כמו סינר ולא חוזר למקומו המקורי.
  מלבד העור גם שרירי הבטן האורכיים מתרחבים ונהייה רפויים ומשפיעים גם הם על מראה הבטן.

 • שינוי שלא מדברים עליו, אך נשים רבות חוות, הוא שינוי ברוחב ובמראה הפות. זה נושא רגיש והוא בא לידי ביטוי אצל מי שחוותה לידה דרך תעלת הלידה (ולא ניתוח קיסרי). המעבר של התינוק או התינוקות מרחיב את האזור ומשנה את התחושה. לעיתים אף מבוצע חתך שנועד להרחיב את הפות ולא אחת התפירה שלו אינה אסתטית או אינה מיטבית ועלולה להותיר צלקות שבאות לידי ביטוי לא רק במראה אלא גם בתחושה במהלך קיום יחסי מין.
  התרחבות תעלת הלידה משנה את רוחב הפות ולאחר הלידה או הלידות התרחבות זו מורגשת אצלך וגם אצל בן זוגך.

 • גם הישבן עלול לעבור שינוי בין אם עקב העלייה במשקל או עקב התרחבות האגן כהכנה של הגוף ללידת התינוק. לעיתים הישבן חוזר למצבו המקורי, אך לעיתים הוא נשאר רחב, עם עודפי שומן ולאחר הרזייה הוא עלול ליפול ולאבד מהזקיפות ומהנפח שלו.

 • שינוי שמקורו בעלייה במשקל נגרם בירכיים. במהלך ההריון הירכיים גדלות ומתרחבות וקשה להחזיר אותן למצבן המקורי. נכון, בעבודה קשה של דיאטה ופעילות גופנית ניתן יהיה להחזיר את הירכיים למצב המקורי אך פעמים רבות הירכיים צוברות שומן עיקש, או שומן תקוע, כזה שקשה להוריד גם במהלך דיאטות וספורט.

באילו אזורים ניתן לטפל במאמי מייקאובר

טיפול מאמי מייקאובר הוא למעשה מספר ניתוחים או טיפולים אסתטיים באזורים שונים בגוף, לפי הצורך ולפי בחירתך אשר שילוב ביניהם מביא לתוצאה מפתיעה וטובה מאוד.
ייתכן שתוכלי לעבור מספר טיפולים במקביל וכך להיכנס לחדר הניתוח במראה אחד ולצאת במראה אחר. במקרים אחרים הטיפול יתמשך על פני תקופה קצרה במהלכה תעברי טיפולים שונים שיעצבו מחדש את הגיף שלך ויביאו אותו למראה המבוקש.

טיפול מאמי מייקאובר הוא למעשה מספר ניתוחים או טיפולים אסתטיים באזורים שונים בגוף, לפי הצורך ולפי בחירתך אשר שילוב ביניהם מביא לתוצאה מפתיעה וטובה מאוד. התוצאה לאחר מאמי מייקאובר מפתיעה לטובה ומשנה לגמרי את הגוף, את הצורה והמראה שלו, ואת תחושתך.

מאמי מייקאובר - חזה

ניתוחי חזה הם הטיפולים הכי פופולריים אחרי הריון ולידה. החזה עובר שינויים רבים ומהווה חלק משמעותי מהדימוי העצמי וההרגשה.
כחלק ממאמי מייקאובר ניתן לבצע הרמה, הקטנה או הגדלה של החזה ובמקרה הצורך ניתן יהיה לבצע שתי פרוצדורות ביחד.

 • הרמת חזה – ניתן לבצע הרמת חזה בלבד, שתרים את החזה שאיבד מהגובה, תחזיר אותו למקומו ותשנה את המראה שלו. בהרמת חזה מבצעים מתיחה של החזה מעלה ובמהלך הטיפול ניתן לבצע גם שינוי של גודל העטרה ומיקומה של הפטמה.

 • הגדלת חזה – מאחר ונפח החזה יורד ניתן לבצע הגדלת חזה בעזרת שתל, שהיא האופציה הפופולרית, או שניתן לבצע הגדלת חזה בשומן עצמי. הגדלה בשומן עצמי מבוצעת ע״י שאיבת שומן מאזור מסויים בגוף (השומן חייב להיות אותנטי – מגוף המטופלת) ולאחר מכן הזרקה של השומן לחזה. בכך מבצעים תוספת נפח לחזה ללא צורך בניתוח. החיסרון בשומן הוא שניתן לבצע הגדלה של עד מידה אחת בלבד, לכן מי שמעוניינת להגדיל ליותר ממידה אחת תידרש לבצע הגדלה עם שתל.

 • הקטנת חזה – הקטנה של החזה אינה נדירה במאמי מייקאובר ובמקרה הצורך ניתן לעבור הקטנה ביחד עם מיקום חדש של הפטמה, שינוי גודל העטרה והרמה של החזה.

מאמי מייקאובר - בטן

טיפול פופולרי נוסף במאמי מייקאובר הוא באזור הבטן.
ניתן לבצע מתיחת בטן במהלכה מבוצעת מתיחה של העור וכן של שרירי הבטן שהתרחבו גם הם. לאחר המתיחה של השרירים והבטן המנתח ייפטר מעודפי העור המיותרים ויביא את הבטן למצב שטוח בו נראים קווי המתאר של שרירי הבטן. כחלק ממתיחת בטן ייתכן שתבוצע גם שאיבת שומן מהאזור שתוסיף למראה.

רוב טיפולי המאמי מייקאובר מתרכזים בחזה ובבטן, אך למי שצריכה ניתן לבצע המשך של הטיפול גם לאזורים התחתונים של הגוף:

מאמי מייקאובר - ישבן

לרוב אחרי מספר לידות גם הישבן משנה את צורתו, נפחו ומיקומו.
ניתן לבצע טיפולים להרמת ישבן ולהוספת נפח.

 • הרמת ישבן – במהלך הרמת ישבן תבוצע מתיחה של הישבן כלפי מעלה, בדומה להרמת חזה. המנתח ירים את הישבן לכיוון הגב וייפטר מעודפי עור ושומן מיותרים.

 • הוספת נפח לישבן – הרמת ישבן מתאפשרת כאשר לישבן עדיין יש נפח ונדרש רק להרים אותו, אך במקרים רבים יש צורך להשיב את הנפח לישבן.
  את הוספת הנפח ניתן לעשות בשתל דומה לשתל חזה, אך מותאם לישבן מבחינת הצורה והתחושה שלו. במקרים אחרים, ובתנאי שיש למטופלת עודפי שומן באזורים אחרים בגוף, ניתן להוסיף לנפח הישבן בעזרת שומן עצמי.

מאמי מייקאובר - פות ונרתיק

כאמור, אזור הפות הוא אישי ולא מדובר לרוב, אך חשוב לדעת שגם באזור זה ניתן לטפל. ניתן לבצע עיצוב של שפתי הפות, שזהו ניתוח קוסמטי ומהיר מאוד, ובמקרה הצורך ניתן לבצע גם הצרה של הנרתיק.

 • עיצוב שפתי הפות – זהו טיפול מהיר שנועד לשנות את המראה החיצוני של הפות. במקרה ואינך מרוצה ממראה הפות וממראה השפתיים החיצוניות ניתן לבצע עיצוב שלהן כדי שישובו להיות קטנות וייראו כמו לפני ההריון, ואף טוב מכך.

 • הצרת נרתיק – זהו טיפול שניתן לבצע במספר דרכים, החל מלייזר שמצר את הנרתיק, דרך הזרקת חומצה היאלורונית שמוסיפה נפח לאזור ובכך מצרה אותו, וכלה בטיפול המשמעותי ובעל התוצאות הטובות ביותר, ניתוח להצרה של הנרתיק.

מאמי מייקאובר - ירכיים

במהלך ותרצי תוכלי לבצע ניתוח להצרת ירכיים. במהלך הניתוח הרופא מבצע שאיבת שומן מהירכיים ולאחר מכן יבצע חתך אורכי בחלקה הפנימי של הירך. לאחר ביצוע החתך הרופא יבצע הידוק של הירכיים, יצר אותן, ויסלק את עודפי העור הנותרים.

מאמי מייקאובר - שאיבת שומן

שאיבת שומן ניתן לבצע באופן כללי, או כחלק ממאמי מייקאובר. שאיבת שומן ניתן לבצע מכל אזור בו יש שומן תקוע. שאיבת שומן היא תהליך בו המנתח מבצע חתך קטן בגודל כמה מילימטרים ודרכו הוא מחדיר מכשיר הנקרא קנולה. הקנולה ממיסה את השומן ושואבת אותו החוצה. שאיבת שומן ניתן לעבור כמעט בכל מקום בגוף – ברגליים, בירכיים, בישבן, בבטן, במתניים, באיזור בית השחי בחיבור שבין החזה ליד, בסנטר ובזרועות.
שאיבת שומן אינה הליך הרזייה. יש גבול לכמות השומן שניתן לשאוב והיא אינה נועדה לירידה במשקל, אלא להיפטרות משומן עודף שאינך מצליחה להוריד. במידה וישנה הצטברות של שומן ייתכן שהרופא ימליץ על שאיבה רק לאחר הרזייה.

האם הטיפול מבוצע בפעם אחת

תלוי כמובן במה שתבחרי לעבור. בדרך כלל אם מבצעים מאמי מייקאובר של החזה והבטן בלבד, מדובר בהליך אחד שאורכו בין שעתיים ל 4 שעות.
במידה ותבחרי לבצע טיפולים נוספים יש סיכוי שתיאלצי לבצע שני טיפולים, או לחלופין, טיפול אחד ארוך של עד 8 שעות.

כיצד נראית פגישת הייעוץ

טרם ביצוע הניתוח תוזמני לפגישת ייעוץ אצל הרופא המנתח. במהלך פגישת הייעוץ תסבירי לרופא אילו אזורים מפריעים לך ובאיזה אזורים תרצי לטפל, והוא מצידו יסביר כיצד מבצעים את ההליך ולאילו תוצאות ניתן להגיע.
הרופא יבחן את מצבך הרפואי, האם את נוטלת תרופות ואילו, האם יש לך אלרגיות כלשהן או רגישות לתרופות.
תתבצע בדיקה של החזה, הבטן והישבן ושל כל אזור בו תרצי לטפל. הרופא בודק את איכות העור ועוביו בכל אחד מהאזורים.

לפגישת הייעוץ או לאחריה תתבקשי להגיע עם בדיקות מעבדה והערכה רפואית שיידרשו ע״י הרופא ובמידה ואת מעשנת תתבקשי לחדול לחלוטין למשך חודש עד חודש וחצי לפני הטיפול, ולמשך אותה תקופת זמן לאחר הטיפול.
בנוסף תתבקשי להפסיק ליטול תרופות או תוספי מזון מדללי דם מאחר ואלו עלולים ליצור דימומים לא רצויים.

מחיר ממוצע למאמי מייקאובר
20-80 אלף
 •  

כמה זמן אחרי הלידה ניתן לעבור את המהפך

ההמלצה לביצוע מאמי מייקאובר היא כשנה לאחר הלידה. רופאים מסויימים מטפלים כבר אחרי חצי שנה, אך כדאי לתת לגוף זמן לחזור לעצמו ולהתאושש מתהליך ההריון והלידה לפני ביצוע הליך נרחב שכזה.
בנוסף, ההמלצה היא להיות אחרי ההנקה, בעיקר אם את מתכננת לבצע טיפול בחזה.
רוב הנשים בוחרות לעבור את הטיפול לאחר שעברו את הלידה האחרונה אותה הן תיכננו, בין אם אחרי לידה אחת, שלוש או יותר. זאת מפני שאין ערובה לכך שאחרי הריון נוסף הגוף יחזור להיות כשהיה, ויש סבירות שתיאלצי לעבור את הטיפול פעם נוספת, וזה לרוב לא מומלץ.

החלמה מהניתוח

תהליך ההחלמה ואורכו תלוי בהיקף הטיפולים שתבחרי לבצע. כל שתבחרי לטפל ביותר אזורים, כך ההחלמה תהיה ארוכה יותר.
תקופת הזמן המשמעותית ביותר מבחינת כאב ואי נוחות היא 48 השעות שלאחר הניתוח. בעבר הכאבים היו חזקים והפריעו למטופלת, אך היום בתום הניתוח מוזרק לאזור המטופל חומר הרדמה מקומי שמחזיק ל48 שעות ובכך מקל מאוד על תקופת ההחלמה הראשונית. לאחר הניתוח לרוב תישארי לאישפוז של 24 שעות וזאת כדי לראות האם ישנן תוצאות לוואי חריגות. לאחר 24 השעות תשוחררי לביתך.
במהלך שלושה עד שישה שבועות מהניתוח תהיי בהחלמה ותתבקשי לא לבצע פעילות גופנית או להיות במאמץ פיזי. ההמלצה היא לא לשבת במיטה במהלך תקופת ההחלמה, אלא להיות פעילה תןך תשומת לב לגופך.
כ 24 שעות מהניתוח תוכלי להתקלח וכדאי לשמור על התפרים נקיים כדי שלא יזדהמו ויחלימו כמו שצריך.

סיבוכים ותופעות לוואי

ככל ניתוח, ישנם סיבוכים ותופיות לוואי שעלולות לקרות. ביניהם ניתן למנות שטפי דם, דימומים קלים, נפיחות, בצקות, זיהומים, תגובה דלקתית של הגוף ועוד.
בכל מקרה מומלץ ליצור קשר עם הרופא המטפל כדי לקבל הנחיות להמשך.

סימנים וצלקות

כל ניתוח בו מבוצע חתך ותפירה של הגוף מותיר אחריו צלקת. הצלקת יכולה להיות קטנה בגודלה וכמעט ואינה נראית, ולעיתים היא עלולה להיות גדולה יותר. את עיקר הצלקות משאיבות השומן למיניהן מבצעים המנתחים באזורים נסתרים בגוף שרק את תראי. במקרים של הגדלת חזה תיוותר צלקת בהתאם לסוג החתך שביצע המנתח. הגדלות של ישבן או חזה בשומן עצמי יותירו סימן באזור שאיבת השומן ולא באזור ההזרקה, מאחר והמחט המשמשת להזרקה דקה ומותירה סימן קטן שנעלם לאחר זמן מה.
בתלות בגופך, הצלקות יילכו וייטמעו בעור ולאחר תקופה של שנה פחות או יותר, ובתנאי שבוצע חתך נקי, הצלקות יקבלו את צבע עורך וכמעט ולא ייראו. חשוב לשמור על ההיגיינה של התפרים ולדאוג במהלך תקופת ההחלמה שהתפרים אינם נפגעים או נפתחים וכך לוודא החלמה מיטבית ואיכותית שלהם.

להצעת מחיר ללא התחייבות

תוצאות הניתוח

כתלות בטיפולים אותם עברת, תוצאות הניתוח נראות באופן סופי לאחר מספר חודשים עד שנה. נפיחות הגוף יורדת עם הזמן, שטפי הדם נעלמים והתפרים נמסים ונטמעים בעור.
התוצאה לאחר מאמי מייקאובר מפתיעה לטובה ומשנה לגמרי את הגוף, את הצורה והמראה שלו, ואת תחושתך.
נשים מדווחות שתקופת ההחלמה והטיפול עצמו היו שווים לגמרי והתוצאה מדהימה כל פעם מחדש.

המחירים למאמי מייקאובר

מאמי מייקאובר הוא למעשה שילוב של כמה טיפולים בניתוח אחד והמחירים הינם בהתאם. תלוי כמובן במספר הפרוצדורות שתבחרי לעבור, ניתן לומר באופן כללי שמחירי מאמי מייקאובר מתחילים ב 20,000 ש״ח ויכולים להאמיר עד 80,000 ש״ח.
כמובן שיש תלות בוותק ומוניטין המנתח, באיכות הציוד והצוות הרפואי בו הוא משתמש וכן באיכות וטיב חדר הניתוח וההתאוששות.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך

העלמת ורידים ונימים

העלמת ורידים ונימים מהפנים והרגליים ורידים ונימים מופיעים ברגליים ובפנים אך לא רק. נימים בפנים וברגליים מופיעים עקב בעיה במסתמים המשנה את זרימת הדם. במאמר שכתבנו תוכלו להבין את התופעה,

לקריאה מפורטת »
ניתוח מתיחת בטן

מתיחת בטן מתיחת בטן הולכת וצוברת פופולריות בארץ וזה רק בגלל התוצאות המעולות של הטיפול הזה. לא תאמיני שבטן אחרי לידות, השמנה והרזייה יכולה להיות כלכך מתוחה, יפה ושרירית. כתבנו

לקריאה מפורטת »
ניתוח לעיצוב טבור

ניתוח לעיצוב טבור לעיתים ניתוח לעיצוב טבור הוא כל מה שצריך כדי שהבטן תהיה מתוחה ויפה. עיצוב טבור הוא טיפול שבעבר היה מבוצע רק במסגרת מתיחת בטן, אך כיום ניתן

לקריאה מפורטת »
הקטנת שפתי הפות

הקטנת שפתי הפות – לביופלסטי לביופלסטי, הקטנת שפתי הפות, הוא ניתוח אסתטי שמשפר משמעותית את מראה הפות. זה טיפול פשוט שגורם לפות לשוב ולהראות אסתטי ונקי, אינו דורש החלמה ארוכה

לקריאה מפורטת »

הצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות מחתך הזהב

אנחנו יודעים שכדי לקבל החלטה טובה צריך לקבל את כל המידע
נדאג שתקבלו מענה לכל השאלות ואת 
המחיר הטוב ביותר

פרטיות חשובה לנו
לעולם לא נפרסם דבר ללא הסכמתך